Lokalizacja - Parking Lotnisko Okęcie

Nasz parking zlokalizowany jest na granicy Raszyna i Warszawy. Należy podkreślić: Raszyna i warszawskiej dzielnicy Okęcie, w której zlokalizowany jest Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina.

Oddalony 100m od Al. Krakowskiej zapewnia wygodę i komfort dla klientów.

Wjazd i adres naszego Parkingu:
ul. I.Gałczyńskiego 16,
05-090 Raszyn k/W-wy

tel.: +48 510 270 150
e-mail: biuro@parking-obok-lotniska.pl

Jak do nas trafić?

 1. Klienci jadący z północy tj. od strony centrum Warszawy kierują się na trasę wylotową z miasta Kraków-Katowice.
 2. Przemieszczając się Al. Krakowską, po lewej stronie mijamy port lotniczy Warszawa Okęcie. Nie zniechęcajmy się wrażeniem, że oddalamy się od lotniska.
 3. Jadąc prosto wzdłuż Al. Krakowskiej mijamy centrum handlowe, sklepy: Decatlhlon, Castorama, Real.
 4. Już jesteśmy blisko! Kiedy przejedziemy pod wiaduktem trasy S2 i miniemy salon samochodowy Peugeot, na światłach skręcamy w prawo.
 5. Po skręcie: prosto 100 m i wjeżdżamy na Parking Okęcie 16.
 1. Klienci jadący z południa kierują się drogowskazami w kierunku lotniska Okęcie.
 2. Mijamy Janki i dojeżdżamy do Raszyna.
 3. Jadąc Al. Krakowską przez Raszyn, na pierwszych światłach mijamy salon opla Dixi-Car a następnie przejeżdżamy pod kładką dla pieszych.
 4. Przez drugą i trzecią sygnalizację świetlną także przejeżdżamy prosto.
 5. Na czwartych światłach skręcamy w lewo w ulicę I.Gałczyńskiego. Jedziemy prosto 100m i witamy się na Parkingu Okęcie 16.

Jak ominąć korki w Raszynie, jeśli takie napotkamy?

Kiedy jedziemy do Warszawy w godzinach szczytu komunikacyj- nego warto w Raszynie, tuż przed Kościołem skręcić w lewo i zjechać z Al.Krakowskiej w równoległą ulicę C. Godebskiego. Ulicą Godebskiego jedziemy cały czas prosto 1,7 km i przejeżdżamy cały Raszyn. Kiedy skończy się możliwość jazdy na wprost zobaczymy przed sobą skład budowlany. Tu skręcamy w lewo i wjeżdżamy na parking.

Aby ułatwić Państwu dojazd, wzdłuż ulicy C.Godebskiego rozmieściliśmy znaki drogowe kierujące na nasz parking z charakterystyczną dla nas cyfrą 16.

 1. Jadąc od Łodzi zjedź z trasy A2 na węźle KONOTOPA – kierunek WROCŁAW/ KATOWICE (S7/S8) w południową obwodnicę Warszawy S2. Tu trzymaj się prawego pasa.
 2. Jedź prosto do skrzyżowania z Al. Krakowską i skręć w prawo.
 3. Jedź prosto 350 metrów. Na światłach za salonem Peugeot skręć w prawo, jadąc ul. Gałczyńskiego po 100 metrach wjeżdżasz na nasz parking P16-SKYPARK.