Bezpieczny parking lotnisko okęcie

Wybierając się w dalsza podróż samolotem myślimy o pozostawieniu auta po pierwsze, blisko lotniska a po drugie, w zaufanym miejscu. Jeżeli podróżujesz z lotniska w Warszawie, idealnym rozwiązaniem dla Twojego samochodu jest nasz parking w Raszynie, który znajduje się 10 minut drogi od lotniska. Zawieziemy Cię bezpośrednio na lotnisko i z powrotem busem Opel Vivaro, który pomieści każdy bagaż. Nasz parking jest strzeżony przez całą dobę, posiadamy monitoring i wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Poza tym współpracujemy z firmą ochroniarską Solid Security. Parking dostosowany jest dla 150 pojazdów a cały teren jest oświetlony i ogrodzony.

Nie musisz się o nic martwić, my o wszystko zadbamy. Dodatkowo ceny u nas są aż o 50% niższe niż na parkingu przy lotnisku. Dbamy o dobre relacje, dlatego dla naszych stałych klientów przewidujemy specjalne rabaty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego parkingu, my zadbamy o Twój samochód w czasie gdy Ty możesz zrelaksować się na wyjeździe.